Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Kucoby – Oferty sprzedaży i najmu domów

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący

Kłobuck(Kucoby + 23 km)

1 590 000 zł425 m² 3 741,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Zapraszamy Państwa na prezentację domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 425 m2, położonego na 40-arowej działce w cichej i spokojnej okolicy. Budynek Budynek zaprojektowano jako.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Albertów

Albertów(Kucoby + 22 km)

219 000 zł36,36 m² 6 023,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. przedstawia ofertę sprzedaży domu wolnostojącego położonego w miejscowości Chałków 1, gmina Lipie, powiat kłobucki. Nr ewid. 6, obręb 0001 Albertów. To przytulna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Kręta

Lisów(Kucoby + 21 km)

1 300 000 zł184,64 m² 7 040,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 219 m²

Nowy dom z dużą działką - Lisów. Idealna inwestycja z możliwością podziału gruntu. Biuro Nieruchomości bmc ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży nowego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Leśna

Brody Malina,Kłobuck(Kucoby + 23 km)

850 000 zł153 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 020 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu znajdującego się w Kłobucku przy ulicy Leśnej - nr działki 248, obręb Brody Malina. Cechy nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Reja

Nr 7,Kłobuck(Kucoby + 23 km)

319 000 zł65,75 m² 4 851,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 927 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu znajdującego się w Kłobucku przy ulicy Mikołaja Reja. Cechy nieruchomości: - drewniany, jednopiętrowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Kłobuck

Niwa Skrzeszów,Kłobuck(Kucoby + 23 km)

650 000 zł151,88 m² 4 279,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 053 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 151,88m2 usytuowany na działce o powierzchni 1053 znajdujący się w Kłobucku w obrębie Niwa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Głowackiego

Smugi,Kłobuck(Kucoby + 23 km)

789 000 zł185,21 m² 4 260,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:665 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok 185,21m2. w miejscowości Kłobuck przy ul. Głowackiego na działce o powierzchni 665m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem

Kucoby,opolskie

580 000 zł194 m² 2 989,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 178 m²

Nowa niższa cena! Wielka obniżka ceny z 745 000 na 580 000 zł! neo Nieruchomości przedstawia przestronny dom jednorodzinny w miejscowości Kucoby. Nieruchomość o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kucoby

Kucoby,opolskie

1 200 000 zł170 m² 7 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Jeśli szukacie Państwo pełnego uroku miejsca, w doskonałej lokalizacji- to właśnie trafiliście na idealną ofertę! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży gospodarstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Kucoby

Kucoby,opolskie

280 000 zł200 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 033 m²

Do sprzedania dom murowany, piętrowy, podpiwniczony o powierzchni użytkowej 160 m2 (powierzchnia całkowita 210 m2) na ogrodzonej działce o powierzchni 1033m2. Rozmieszczenie pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zajączki Pierwsze

Zajączki Pierwsze(Kucoby + 16 km)

400 000 zł250 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:697 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w miejscowości Zajączki Pierwsze 34, gmina Krzepice, powiat kłobucki. Działka nr.